MŪSU JAUNĀ MĀJAS LAPA IR IZSTRĀDES STADIJĀ

Rorbo silto grīdu sistēma piedāvā pilna cikla pakalpojumu:

1)      Siltās grīdas projekta izstrāde (projektā ir norādīts precīzs nepieciešamā materiāla daudzums, trubu garums, alumīnija lokšņu daudzums.

2)      Siltās grīdas izgatavošana, iekļaujot pamatnes elementus, alumīnija loksnes, trubas un montāžas plānu.

3)      Pilnībā montāžai gatava produkta piegāde klientam.


Projekts

Projektēšanas stadijā klients sniedz precīzu informāciju par attiecīgā projekta(telpu izmēriem un grīdas kontūrām. Pēc tam tiek izstrādāts precīzs projekts, kurā tiek noteikts nepieciešamais silto grīdu elementu skaits, izmēri, formas un kontūras, nepieciešamais trubas garums un alumīnija ieliktņu skaits. Reizē ar projektu arī tiek sagatavots montāžas plāns.

Rorbo ražošana

   Rorbo pamata elementi ir standarta detaļas izmēros 600x600mm, 600x800, 600x1000 un 600x1200mm, ko īpaši esam pētījuši, kas būtu tas optimālākais un labākais izmērs gan no ražošanas, gan pakošanas un visbeidzot montēšanas viedokļa.

   Ir izstrādāti RORBO sistēmas 12 pamata elementi, kas ir RORBO standarta detaļas, ko izmantojam efektīvākai, ātrākai sistēmas projektēšanai un efektīvākai ražošanai. Atkarībā no stāva plāna sarežģītības un konfigurācijas RORBO sistēmā 70-80% tiek izmantotas RORBO standarta detaļas un pārējos 20-30% tiek izmantotas un īpaši izstrādātās RORBO nestandarta, individuāli saražotas detaļas. Katra detaļa tiek marķēta ar numuru pēc projekta plāna. Līdz ar to RORBO sistēma ir elementāri saliekama. Mēs spējam aprēķināt precīzu nepieciešamo alumīnija ieliktņu (siltuma izplatītāju) skaitu un cauruļu garumu, lai klients ietaupītu naudas līdzekļus un neiegādātos lieku materiālu.

   Izvēloties analogu produktu, siltās grīdas pamatnes detaļas tiek izgatavotas objektā. Līdz ar to var rasties atgriezumi 20% apmērā no iepirktā materiāla daudzuma pamatnei, trubām un alumīnija ieliktņiem. Atgriezumu daudzums ir atkarīgs no izvēlētā santehniķa profesionalitātes.Gatavs produkts un tā pielietojums

RORBO sistēma tiek piegādāta klientam pilnībā gatava montāžai. Klientam siltās grīdas elementi  ir jāizkārto atbilstoši montāžas plānam, jāieliek alumīnija loksnes un jāiestiprina truba.

Projekta montāžas plāns dod iespēju siltās grīdas montāžu veikt arī nespeciālistam un pieaicināt santehniķi tikai trubu pievienošanai. Klientam saskaņā ar montāžas plānu numurētas detaļas ir jānovieto attiecīgajā vietā objektā.

RORBO komanda visu darbu jau izdara pirms sistēmas piegādes uz objektu jau ir veikusi aprēķinus, izstrādājusi projektu,  saražojusi silto grīdu, sakomplektējusi atbilstošu skaitu alumīnija ieliktņus un pievienojusi caurules nepieciešamajā garumā, kā arī pievienojusi klāt montāžas plānu.

RORBO sistēma ir izdevīgāka, jo mūsu komanda Jūsu vietā jau visus priekšdarbus ir izpildījusi. Jums tikai atliek sekot līdzi instrukcijai.

RORBO sistēma ir izmantojama māju virszemes stāvos. Parasti tā tiek uzstādīta virs melnās grīdas. Pa virsu RORBO sistēmai ir iespējams uzstādīt divslāņu vai trijslāņu grīdas koka dēļus, flīzes laminātu un citus materiālus, kopā ar atbilstošu starpslāni.

RORBO sistēmas pamatnes elementu biezums ir 22 mm. Caurules tiek ieklātas pamatnes elementos. Savukārt, alumīnija ieliktņu biezums ir 0,2 mm. Created with Mozello - the easiest way to create a website.

 .